Predáme rodinný dom vo výstavbe nachádzajúci sa v obci Malé Chyndice

 • Pôdorys.JPG
 • Legenda.JPG

Rodinný dom na predaj v lokalite Malé Chyndice v okrese Nitra

Túžite po vlastníctve nehnuteľnosti nachádzajúcej sa v obci s dobrou dostupnosťou do krajského a okresného mesta Nitra, okresného mesta Zlaté Moravce alebo do najbližšieho mesta Vráble, ale zároveň chcete mať prírodu na dosah? Máme pre Vás skvelú ponuku!

Ide o predaj jednopodlažného rodinného domu, ktorý sa bude stavať v obci Malé Chyndice. Rozloha pozemku prislúchajúcemu k tejto nehnuteľnosti bude o výmere cca 500 m2. Tento rodinný dom z hľadiska zastavanej plochy bude disponovať výmerou 119,2 m2 + terasa 40 m2, pričom úžitková plocha bude 103,7 m2 (bez terasy).

Z dispozičného hľadiska bude nehnuteľnosť po dostavbe tvoriť spálňa, 2 detské izby, kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou, ďalej zádverím, kúpeľňou s toaletou, samostatnou toaletou a technickou miestnosťou.

Podľa projektovej dokumentácie bude nehnuteľnosť napojená na obecnú vodu, plyn a elektrickú energiu. Odpad bude riešený žumpou, nakoľko v tejto lokalite sa kanalizácia nenachádza.

V súlade s technickou správou bude vybudovaná základová platňa, obvodové múry budú tehlové hr.250 mm + zateplenie hr. 200 mm. Konštrukcia strechy je navrhnutá podľa projektu ako väzníkový krov pokrytý betónovou krytinou. Zateplenie stropu sklená vata hr. 400 mm a zateplenie podláh polystyrénom hr. 120 mm. Okná plastové s mramorovými parapetmi v interiéri aj exteriéri, vstupné dvere taktiež plastové. Kúrenie je navrhnuté podlahové vodné plynové. K dispozícií bude komín.

Veľkou výhodou je príjemné tiché prostredie, lokalizácia v tichej malej obci, dostatok zelene v okolí a mnohé iné.
Momentálne je nehnuteľnosť v začiatku výstavby s vydaným právoplatným stavebným povolením. Cena tohto rodinného domu spolu s pozemkom v štádiu dokončenia HOLODOM je 175.000 €, v štádiu dokončenia v ŠTANDARDE je 188.000 € (sanita, obklady, dlažba, interiérové dvere s obložkami, okrem kuchynskej linky,...). Termín dokončenia september 2023. Cena bude zahŕňať aj čiastočné úpravy exteriéru (parkovacie miesta vysypané makadamom, oplotenie z 3 strán pozemku, okrem vstupnej brány, terasa a chodník zo zámkovej dlažby).

Ak Vás táto ponuka zaujala, prípadne máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0905 523 619 alebo prostredníctvom e-mailu info@micikovapartners.sk.

Podrobné informácie

4
143.2 m²
500 m²
osobné
aktívne
40 m²
vlastné vyhradené
tehla

Poloha nehnuteľnosti na mape

Malé Chyndice, Malé Chyndice, Nitra, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Nitriansky
 • Okres Nitra
 • Mesto Malé Chyndice
 • Ulica Malé Chyndice
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0905 523 619
 • Pridané 6. marec 2023 18:23 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Zuzana Mičíková

Mgr. Zuzana Mičíková

spolumajiteľ/realitný maklér

hovorím po slovenskymluvim česky

0905 523 619

micikova.zuzana@micikovapartners.sk

Maklér má 27 ponúk